• −20%

Lelo Sona Cruise Sonic kliitoristimulaator

100,00 €
80,00 €

LELO täiesti uus naudingukontseptsioon - SONA helimassaaž stimuleerib innukalt, virisevate impulssidega kogu kliitorit, isegi neid, mida te ei näe, teistlaadi orgasmi jaoks, mille tekitab helilainete massaaž.
See on pikaajaline haripunkt pärast sensuaalset ülesehitust, orgasm, mis tuleb kuskilt sügavalt teie sisemusest - see kogemus on hoopis midagi muud, kui oled harjunud tundma tavavibraatoriga või partneriga. 
Mis on püsikiiruse hoidja? Püsikiiruse hoidja ehk Cruise Control tagab, et seade töötab reguleeritud režiimil ja hoiab su orgasmi sügavalt sensuaalse ja täpselt sellisena nagu sa vajad.

Tellimuse kättesaamine SmartPOST pakiautomaadist 18. august

Tellimuse kättesaamine DPD pakiautomaadist 18. august.

Tellimuse kättesaamine Omniva pakiautomaadist 18. august

LELO täiesti uus naudingukontseptsioon - SONA helimassaaž stimuleerib innukalt, virisevate impulssidega kogu kliitorit, isegi neid, mida te ei näe, teistlaadi orgasmi jaoks, mille tekitab helilainete massaaž. See on pikaajaline haripunkt pärast sensuaalset ülesehitust, orgasm, mis tuleb kuskilt sügavalt teie sisemusest.

Võimas Sona Cruise masseerija edastab kiireid kuid samas õrnu helilaineid, mis stimuleerivad kogu kliitorit nii seest kui väljast, pakkudes unustamatuid mõnulaineid, mis teid üleni ümbritsevad ja panevad teid tulema üha uuesti ja uuesti. Mis on püsikiiruse hoidja? Püsikiiruse hoidja ehk Cruise Control tagab, et seade töötab reguleeritud režiimil ja hoiab su orgasmi sügavalt sensuaalse ja täpselt sellisena nagu sa vajad.

Enamiku naiste jaoks on seksuaalne nauding sama oluline nii teekonna kui ka sihtpunkti osas. SONA kruiis stimuleerib kogu kliitorit, isegi neid osi, mida te ei näe, teistsuguse orgasmi jaoks, mille tekitab helilainete õrn kudede massaaž. See on pikaajaline haripunkt pärast sensuaalset ülesehitust, orgasm, mis tuleb kuskilt sügavalt teie sisemusest. Veelgi enam, püsikiiruse hoidja hoiab teie naudingu täpselt täpselt.

Täiesti veekindel ja kergesti puhastatav.

Automaatne püsikiiruse hoidja

8 võimsat resoneerivat seadet

Täielikult USB laetav

LELO
LELO6041

Lisainfo

Puhastusviis
Seebivesi ja lelupuhastaja
Värv
Roosa
Painduvus
Jäik
Materjal
Silikoon
Regulaator
Sisseehitatud
Veekindel
Jah
Peamised omadused
8 võimsat režiimi