Satisfyer Pro G-Spot Rabbit 2020 Version

49,96 €

Tellimuse kättesaamine SmartPOST pakiautomaadist 7. augustil

Tellimuse kättesaamine DPD pakiautomaadist 7. augustil.

Tellimuse kättesaamine Omniva pakiautomaadist 7. augustil

Aeg ülimaks sensatsiooniks - see eriline Jänes on teie muusa, mis pakub teile ülivõimsate päevikute jaoks orgasme. Perekonna Satisfyer tüüpilises stiilis stimuleerib see teie survehelidega puutevabalt, pakkudes sügavamat stimulatsiooni, mis viib mitme orgasmini. Juba ainuüksi see talent on kogu maailmas naiste näodele tekitanud rahuldamatuid naeratusi. Kuid iga kook väärib glasuuri ja selle filosoofia kohaselt töötati välja Satisfyer Pro G-Spot Rabbit. See laiendab kliitori rõhulainete stimuleerimise ainulaadset tunnet, lisades täiendava G-punkti massaaži. Võib-olla tasub võtta mõni päev puhkust ja veeta need voodis koos selle uuendusliku naudingukaaslasega.

Pro G-Spoti ergonoomiline kuju ja siidpehme silikoonkate tagavad, et see istuks mugavalt teie käes. Kui ahvatlev disain on teid võrgutanud, libiseb see sujuvalt teie sees. Elastne, elegantselt kaardus võll kleepub oskuslikult teie kõverate külge ja otsib teie G-punkti võimsa mootoriga mahuka otsaga. Meeldiv kimp, milles on 3 vibratsiooni intensiivsust ja 7 rütmi, pakub sügavaid tupe vibreid.

Vahepeal paitab kliitori stimulaator sensuaalse survelaine stimuleerimisega teie armastuse helme. Ümmargune silikoonkinnitus ümbritseb teie kliitorit, kui teid viiakse puutevaba kulminatsioonini. See annab teile suu kaudu stimuleerimisega sarnase tunde: kiire muutus imemise ja rõhu vahel on saadaval 11 intensiivsusega - seadete vahel üles-alla vahetamiseks kasutage lihtsalt intuitiivseid juhtnuppe. Kolmas nupp juhib vibratsiooniseadet, võimaldades lugematuid võrgutavaid seadete kombinatsioone. Satisfyer Pro G-Spot on ka äärmiselt vaikne, ehkki see võib teie käest mõningaid müra summutada! Veekindel viimistlus tähendab, et see on ka ideaalne supluskaaslane, kutsudes teid nautima meelelisi naudinguid duši all või vannis.

Selle Satisfyeri mudeli vahetatav, nahasõbralik silikoonkinnitus on käepärane ja ümar. Sõrmuse hõõrdevaba pind ümbritseb tihedalt ja osavalt teie armastuse helme. Tugevdage oma naudingutunnet veelgi, kasutades veepõhist määrdeainet. Satisfyer Pro G-Spot Rabbit'i integreeritud laetav aku pakub keskkonnasõbralikku laadimist. Kui soovite mänguasja laadida toitepistiku kaudu, saab magnetilist USB-kaablit (komplektis) täiendada tavalise 5V pistikuga. Nahasõbralikku silikooni on äärmiselt lihtne puhastada. Pese mänguasja lihtsalt leige veega ja väikese seebiga. Ka manus on kergesti eemaldatav. Eriti põhjaliku hügieeni tagamiseks lõpetage paar pihustit desinfitseeriva mänguasjapuhastiga.

Funktsioonid:

  • 3 vibratsiooni intensiivsust
  • 7 vibratsioonirütmi
  • 11 vahetusvõimalust
  • Intuitiivsed juhtelemendid
  • Laetav magnetilise USB abil (kaasas)
  • Veekindel
4049369015504