Intimate Passion Original Edition (ES)

39,99 €

Tellimuse kättesaamine SmartPOST pakiautomaadist 18. detsembril

Tellimuse kättesaamine DPD pakiautomaadist 18. detsembril.

Tellimuse kättesaamine Omniva pakiautomaadist 18. detsembril

Erootiline mäng kahe vahel nautimiseks.

Intiimmissioon (originaalväljaanne) on saavutanud edu, mida pole Hollandis nii palju nähtud kui paljudes teistes riikides. See on avaldatud erinevates keeltes ja müüdud kogu maailmas enam kui 30 riigis. Kui te pole veel mänginud ... esitage endale väljakutse ja lisage oma seksuaalsuhtele põnev hoog.

Intiimne missioon viib teid avastusteekonnale, kus kõige tähtsam on nautida. 480 küsimuse ja tegevuse kaudu saate koos partneriga teada, mis neile kõige rohkem meeldib. Mäng algab armastavate ja romantiliste testidega, lõpus pärast kõige intiimsemaid tegevusi, lõpuks lõpuks kõige kirglikumad testid, kus kõik on lubatud ja midagi pole sunnitud. Mängulisel viisil murravad nad tõkkeid ja on üksteisele lähemal. Mäng on kaasahaarav, vaimustav, otsekohene ja julge, mõnikord lõbus, kuid kaotamata austust ja head maitset. Selles mängus pole kohustusi ja igaühe maitsele on võimalik kõike teha.

Enne mängima asumist peab iga mängija nimetama oma absoluutse soovi. See võib olla erootiline soov, mida olete alati söönud, või lihtsalt hommikusöök voodis. Võitja saab oma absoluutse soovi ja selle eest vastutab tema partner. Nii et selles mängus pole kaotajaid.

Kokkuvõtteks: mäng on absoluutselt soovitatav neile, kes soovivad vallatuid, intiimseid ja provokatiivseid seksuaalsuhteid luua ja neid säilitada. Üks mängijate vastus on see, et erootika suure annuse tõttu ei mängi nad kunagi lihtsalt mängureeglitega kokkulepet, kuid hei ...

E27938