Pump Worx Cock Trainer Pump System

39,54 €

Tellimuse kättesaamine SmartPOST pakiautomaadist 7. oktoober - 12. oktoober

Tellimuse kättesaamine DPD pakiautomaadist 7. oktoober - 12. oktoober.

Tellimuse kättesaamine Omniva pakiautomaadist 7. oktoober - 12. oktoober

Selle ohutu ja hõlpsasti kasutatava Cock-Trainer Pump süsteemi abil saate suurendada oma suurust ja enesekindlust ilma ohtlike ravimite või kallite operatsioonideta. Sure-Grip pumba päästiku iga tõmbega kasvab teie lõbuvarras suuremaks, paksemaks ja paisub võimsusest. Kui olete tunginud sujuvast, painduvast PVC-avausest, leiate kiiresti pulseeriva, kivikõva erektsiooni, mis kestab ja kestab ilma poolelijõudmiseta! Selge vaakumtoru võimaldab teil jälgida kuke kasvu ja kiirkinnitusklapp vabastab rõhu nupuvajutusega.

Hämmastav treenimissüsteem sobib suurepäraselt algajatele ja sisaldab 3 pehmet PVC varrukat, mille läbimõõt järk-järgult suureneb. Alustage väikseima avaneva varrukaga ja liikuge suurima sõõrikuni. Iga varrukas moodustab naha vastu täiesti tiheda tihendi ja loob kambri sisse võimsa vaakumi, sundides teie erektsiooni selle pikkust ja ümbermõõtu kiiresti laiendama.

Ejakulatsiooni pikendamiseks libistage kaasasolev lisaseade üle oma võlli, kuni see on kena ja kena. Tihe pigistamine pikendab cummingut, aitab säilitada erektsiooni ja pikendab lõbusust.

Kui olete valmis, eraldage silinder vaakumvoolikust ja puhastage seda Pipedream Toy Cleaneri ja sooja veega.

Funktsioonid:

  • Lotion on lisatud
  • Mänguasjade puhastusvahend komplektis
  • Ftalaadid tasuta
  • Imeb ja pumpab
PD-3285-00