Pump Worx Accu-Meter Power Pump Black

48,53 €

Tellimuse kättesaamine SmartPOST pakiautomaadist 7. oktoober - 12. oktoober

Tellimuse kättesaamine DPD pakiautomaadist 7. oktoober - 12. oktoober.

Tellimuse kättesaamine Omniva pakiautomaadist 7. oktoober - 12. oktoober

Selle professionaalse klassi Accu-Meter Power Pump abil saate avastada paksu tuikavat erektsiooni. See käeshoitav peenisepump on turvalise, taskukohase ja mittekirurgilise alternatiivina kallitele meditsiinilistele protseduuridele ja pillidele. See on lihtne viis peenise koheseks suurendamiseks ilma negatiivsete kõrvalmõjudeta.

Sisestage oma peenis lihtsalt vaakumsilindri torusse, pigistage EZ-grip päästiku käepidet ja jälgige, kuidas teie lõbuvarras võimust paisub! Pehme PVC varrukas moodustab naha vastu täiesti tiheda tihendi ja loob kambri sisse võimsa vaakumi, sundides teie erektsiooni selle pikkust ja ümbermõõtu kiiresti laiendama.

Selge vaakumsilinder võimaldab teil näha, et kukk muutub kangi iga vajutusega suuremaks ja paksemaks, samal ajal kui hõlpsasti loetav mõõteriist annab teile teada, kui palju survet olete pumpanud. Toru on valmistatud paksust raskekujulisest akrüülist ja on märgistatud nii metriliste kui ka USA standardsete gradientidega, et mõõta teie kasvu.

Täppismõõtur võimaldab jälgida pumpamise edenemist ja vaakumrõhu suurust. Kui olete saavutanud soovitud suuruse, vajutage kiirvabastusklappi, et koheselt rõhu leevendada, ja olete valmis mängima!

Ejakulatsiooni pikendamiseks libistage kaasasolev lisaseade üle oma võlli, kuni see on kena ja kena. Tihe pigistamine pikendab cummingut, aitab säilitada erektsiooni ja pikendab lõbusust. Kui olete valmis, eemaldage lihtsalt silinder vaakumvoolikust ja taastage Pump Worx mänguasjapuhastusvahendi ja sooja veega uus kvaliteet.

Funktsioonid:

  • Lotion on lisatud
  • Mänguasjade puhastusvahend komplektis
  • Ftalaadid tasuta
  • Imeb ja pumpab
PD-3272-23